Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

28.novembrī: Labestības tirdziņš Jelgavā ar lielu mērķi

Ievietots 01.01.1970
 

Š.g. 28.novembrī plkst. 14:00 Bērnu un jauniešu mūzikas klubā Dobeles ielā 68, Jelgavā notiks labestības tirdziņš (radoša darbošanās, jautras izdarības un rotaļas, ziepju pagatavošana kopā ar BBfactory.lv, bērnu un jauniešu mūzikas kluba audzēkņu koncerts, piparkūku dekorēšana ar Dansukker (SIA Nordic Sugar)). Līdz pasākumam var iegādāties darbus arī tiešsaistē.

Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs "ORANŽAIS STARS” aicina ikvienu iegādāties apsveikumu kartiņas un dekorus Ziemassvētkiem. Visi iegūtie līdzekļi tiks izlietoti biedrības pamatmērķu sasniegšanai, tas ir, veicināt bērnu invalīdu vecāku atbalsta grupu veidošanos un palīdzēt šīm ģimenēm un viņu bērniem integrēties vietējā sabiedrībā, veicinot iekļaujošas sabiedrības veidošanos Jelgavā un Jelgavas novadā.

Organizatori vēlas vienoties kopīgā darbā, lai sagādātu svētkus bērniem, kurus ikdienā pavada sāpes, ciešanas un sūrs darbs, lai varētu līdzdarboties ar citiem bērniem. Mēs esam pārliecināti, ka, attīstot bērnos ar īpašām vajadzībām, viņu stiprās puses un saprotot viņu pamata vajadzības, sabiedrībā izaug izcili mūziķi, pētnieki, mākslinieki u.c. speciālisti, kuru darbā nepieciešama neatlaidība un īpaša rūpība. Mēs ceram, ka ar Jūsu atbalstu vismaz vienam no mazajiem jelgavniekiem būs iespēja caur nodarbībām uzlabot savu fizisko un emocionālo veselības stāvokli.

Apsveikumu kartiņas ir bērnu un viņu vecāku roku darbs, tāpēc lūdzam veikt pasūtījumu savlaicīgi.

Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centra "ORANŽAIS STARS” darbības mērķis nav peļņas gūšana. Organizatori vēlas bērniem ar īpašām vajadzībām radīt vietu, kur viņi var būt viņi paši, būt kopā ar sev līdzīgiem un darboties savai garīgajai un fiziskajai veselībai. Mēs zinām, ka šie bērni ir ļoti jūtīgi un viņu pasaules uztvere ir daudz smalkāka kā pieaugušajiem vai bērniem, kam nav attīstības traucējumu. Tāpēc ir tik svarīgi radīt vidi, kur bērni var būt tādi, kādi viņi savā dziļākajā būtībā, lai viņiem nav jākautrējas no apkārtējo skatieniem, kā arī būt par skolotājiem mums visiem.