Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Pie mums ir iespēja apgūt dažādas valodas! 24.01.2017.

Tev šogad ir apņemšanās apgūt  kādu jaunu valodu vai pilveidot esošās svešvalodas prasmes? Piesakies! Zemgales NVO atbalsta Centrā šobrīd ir iespēja apgūt: angļu, vācu, spāņu, itāļu, norvēģu un krievu valodu, kā arī piedalītes angļu valodas kluba tikšanās valodas praktiskai lietošanai neformālā gaisotnē. Zemāk ir iespēja iepazīties ar valodu kursu grafiku (Lasīt visu)

 
 
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO programma 24.01.2017.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO programmā nākošais pieteikšanās termiņš 2017. gada 15. marts. Programmas mērķis ir sadarbības veicināšana starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu nevalstiskām organizācijām, pilsoniskās sabiedrības stiprināšana un jaunu ilgtspējīgu iniciatīvu atbalstīšana. Tiešsaistes pieteikšanās portāls www.ncmgrants.org  (Lasīt visu)

 
 
Izmaiņas dabasgāzes lietotājiem 24.01.2017.

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija  informē, ka 2017. gada viena no aktulitātēm būs dabasgāzes tirgus atvēršana. No š.g. 3.aprīļa visiem dabasgāzes lietotājiem ir tiesības brīvi izvēlēties dabasgāzes tirgotāju. Tas izriet no LR Ekonomikas ministrijas izstrādātā Dabasgāzes tirdzniecības un lietošanas noteikuma projekta. Noteikumu projekts iesniegts izskatīšanai (Lasīt visu)

 
 
Meklē brīvprātīgo īstermiņa projektam Rumānijā ''To Get There TOGETHER'' 18.01.2017.

Biedrība ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' aicina pieteikties jauniešus no 17 gadu vecuma Eiropas brīvprātīgā darba īstermiņa projektam Rumānijā laikā no 26. jūnija līdz 23. augustam. Plānots, ka Rumānijas projektā ''To Get There TOGETHER'' (projekts izstrādes stadijā) satiksies jaunieši no deviņām valstīm, tā mērķis ir nodrošināt izglītības iespējas dažāda vecuma un sociālā (Lasīt visu)

 
 
Programma uzņēmīgajiem un rosīgajiem - ''Pats savam saimes galdam'' 18.01.2017.

Programmas mērķis - dot iespēju grūtībās nonākušiem cilvēkiem pašu rokām veikt zemkopības darbus pārtikas sagādāšanai savas saimes galdam. Šīs programmas ietvaros Borisa un Ināras Teterevu fonds atbalsta darbīgu bezpeļņas organizāciju centienus iesaistīt grūtībās nonākušus, taču uzņēmīgus un rosīgus savas apkaimes iedzīvotājus darbos, kas uzlabo viņu (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgā darba organizatorus aicina izmantot sociālo platformu www.brivpratigie.lv 17.01.2017.

Jaunajā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācijas sistēmā www.brivpratigie.lv no 16. janvāra brīvprātīgā darba organizatori - biedrības, nevalstiskās organizācijas un pašvaldības aicināti visā Latvijā piedāvāt savas darba vietas – brīvprātīgā darba piedāvājumus, lai visi interesenti - brīvprātīgā darba veicēji varētu pieteikties brīvprātīgajam darbam, atbilstoši savām (Lasīt visu)