Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Iespēja iegūt 3000 Eur lielu finansiālo atbalstu 07.01.2018.

Labdarības veikals Otrā Elpa rīko pirmo sociālo projektu stipendiju konkursu, kurā ir iespēja savai idejai iegūt 3 000 Eur lielu finansiālo atbalstu. Konkursā ir aicinātas piedalīties organizācijas, kuru mērķis ir sociāli mazaisargāto grupu labklājības celšana, vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana, sabiedriskā labuma veidošana vai socālās uzņēmējdarbības (Lasīt visu)

 
 
Aicina iepazīt latviešu, baltkrievu, vācu un ukraiņu maskošanās tradīcijas 04.01.2018.

Sestdien, 2018. gada 13. janvārī no plkst. 12.00 līdz 15.00 NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A) notiks sarīkojums, kurā varēs iepazīt vairāku tautu ziemas karnevālu un maskošanās tradīcijas, svētku sagaidīšanas un svinēšanas ieražas. Trīs stundu garumā interesenti varēs iepazīt latviešu, baltkrievu, vācu un ukraiņu interesantākās masku izgatavošanas un nēsāšanas paradumus. Sarīkojuma pirmajā daļā klātesošajiem būs iespēja noskatīties (Lasīt visu)

 
 
Erasmus+: Jaunatne darbībā 04.01.2018.

Lai attīstītu un pilnveidotu darbu ar jaunatni katrā Latvijas reģionā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pašvaldību un valsts iestādes, nevalstiskā sektora biedrības un organizācijas izmantot visas programmas ''Erasmus+: Jaunatne darbībā'' sniegtās iespējas. 2018. gadā ''Erasmus+'' jaunatnes jomas projektus varēs iesniegt trīs reizes: līdz 15. (Lasīt visu)

 
 
Organizācijas un eksperti var pieteikties BAFF finansējumam sadarbībai ar ASV 02.01.2018.

Līdz 2018. gada 1. februārim bezpeļņas organizācijas, biedrības un izglītības iestādes (skolas, augstskolas un institūti), kā arī jomu profesionāļi aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijai un atbalsta programmai Baltijas-Amerikas Dialogs, kas piedāvā finansējumu zināšanu apmaiņas veicināšanai starp Latviju un ASV.  Divpusējās programmas ietvaros:- dažādu jomu nevalstiskās organizācijas, (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgais darbs Itālijā 02.01.2018.

Vienreizēja iespēja pieteikties brīvprātīgajam darbam Sicīlijā. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev dzīvē ir svarīgs, izaicināt sevi pamēģināt to, ko vienmēr esi vēlējies, iemācīties jaunu valodu un iegūt draugus visā Eiropā. Vairāk par projektu lasi šeit un jautājumu gadījumā saznies ar mums (Lasīt visu)

 
 
Latvijas kultūras vēstnieku akadēmija – starpkultūru dialogam un sadarbībai 29.12.2017.

Lai aktivizētu Latvijas kultūras vēstniekus sadarbībai ar Latvijas dažādu tautību kopienām, veicinātu starpkultūru dialogu un mazākumtautību integrāciju, no 2017. gada 8. decembra līdz 2018. gada marta beigām biedrība ''Sadarbības platforma'' īsteno projektu ''Latvijas kultūras vēstnieku akadēmija''. Galvenās aktivitātes ''Latvijas kultūras vēstnieku akadēmijā'' būs apmācību cikls ''Pieci (Lasīt visu)