Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Aktuālie piedāvājumi brīvprātīgajam darbam Eiropā 16.11.2017.

Aicinām iepazīties ar aktuālākajiem piedāvājumiem brīvprātīgajam darbam Eiropā. Iepazīsties ar organizācijām un projektiem, kas meklē brīvprātīgos darbiniekus. Tā ir lieliska iespēja apceļot Eiropu, iepazīties ar citu valstu kultūrām, pilnveidot savas prasmes un gūt neaizmirstamu pieredzi, darbojoties visdažādākajās jomās. Brīvprātīgais darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, (Lasīt visu)

 
 
Iepazīšanās ar Latvijas romu kultūru ''Mellenes un romances'' 14.11.2017.

16. novembrī Latvijā, tāpat kā daudzās pasaules valstīs, tiks atzīmēta Starptautiskā iecietības diena. Tās mērķis ir veicināt izpratni starp dažādām kultūrām un cilvēkiem. Romi dzīvo Latvijas teritorijā no 16. gadsimta, bet sabiedrības vairākums par viņiem zina ļoti maz. Vēsturiski izveidojušies stereotipi un sociālā distancēšanās parasti ierobežo sabiedrības vēlmi tuvāk iepazīt romu kultūru, vēsturi un dzīvi. Tāpēc ir svarīgi veikt pasākumus, kas mazinātu (Lasīt visu)

 
 
Atbalstīsim Zemgales NVO centra darbinieku ceļā uz Āfriku 10.11.2017.

Pašlaik Zemgales NVO Centra darbinieks Sandris Krūmiņš ir meties piedzīvojumā un jau 5 mēnešus apceļo pasauli. Par Sandra ceļošanas pieredzi skaitļi runā paši par sevi - kopumā līdz šim pabūts 54 valstīs, no kurām 6 valstis ir apceļotas pēdējo 5 mēnešu laikā. Tajā pašā laikā ne jau skaitļi ir svarīgākais. Radot dažādas perspektīvas, pārvarot robežas, mācoties darot, baudot (Lasīt visu)

 
 
Izsludināts Nordplus programmas projektu konkurss 08.11.2017.

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas, kas darbojas izglītības jomā, līdz 2018. gada 1. februārim iesniegt pieteikumus Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmās. Nordplus programma sniedz iespēju īstenot studentu, skolēnu un pasniedzēju mobilitātes, kā arī dažādas sadarbības (Lasīt visu)

 
 
NOVEMBRĪ ''CEPUMS'' APCEĻO LATVIJU KOPĀ AR DINU VECĀNU UN ''1836'' 08.11.2017.

Patriotisma mēnesī  sarunu cikls ''Cepums ar Slavenību'' aicina apceļot, apmīļot un iepazīt Latviju kopā ar projekta ''1836'' idejas autoru Enriko Podnieku un arhitektu, maratonistu Dinu Vecānu. Tikšanās un iedvesmojošas sarunas par sekošanu saviem sapņiem, darot darbus ar pievienoto vērtību, jau 14. novembrī pulksten 18:00 kafejnīcas ''Silva'' konferenču zālē. Ieeja pasākumā bez (Lasīt visu)

 
 
Iespēja atbalstīt interneta žurnāla "Satori.lv" darbību 07.11.2017.

Satori.lv ir kultūras un patstāvīgas domas interneta žurnāls, kas pieder biedrībai ''Ascendum'' un tas publicē rakstus un esejas par aktuālām sociālpolitiskām un kultūrpolitiskām problēmām, recenzijas un pārdomas par grāmatām, filmām, teātra izrādēm, koncertiem, mākslas izstādēm, intervijas ar literātiem, mūziķiem, režisoriem un citiem radošiem cilvēkiem, kā arī prozas un dzejas (Lasīt visu)