Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Audzēkņu uzņemšana 2017./2018.m.g. ''BJMK Rokskolā'' 31.05.2017.

Rīt 1. jūnijā plkst. 19.00, uzreiz pēc oficiālā skolas gada noslēguma uzņemsim jaunus audzēkņus akreditētas privātās mūzikas skolas "BJMK Rokskola" profesionālās ievirzes programmā "Rokmūzika"! Atsķirībā no interešu izglītības, kurā audzēkņus kā katru gadu gaidīsim septembrī,  programma ''Rokmūzika'' ilgst 5 gadus un ietver 6-8 dažādas nodarbības nedēļā: (Lasīt visu)

 
 
Debates par Eiropas Komisijas Balto grāmatu 30.05.2017.

Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas (EESK) Latvijas locekļi ielūdz NVO pārstāvjus piedalīties Latvijā rīkotajās debatēs par Eiropas nākotni, kas balstītas uz Eiropas Komisijas 2017. gada 1. martā publicēto Balto grāmatu ''Eiropas nākotne: pārdomas un scenāriji attiecībā uz ES-27 līdz 2025. gadam''. Debates notiks ES mājā, Rīgā, š.g. 2. jūnijā.  (Lasīt visu)

 
 
Inovatīvs veids romu bērnu izglītībai un aprūpei: TOY metodes iekļaušanai 24.05.2017.

Izglītības iniciatīvu centrs uzsāk īstenot jaunu starptautisku (8 partnervalstis) projektu, kura ietvaros akcents ir uz romu bērnu un viņu ģimeņu integrēšanu, izmantojot inovatīvu metodi - TOY bibliotēka. Projekts tiks īstenots Jelgavas pilsētā. Galvenās plānotās aktivitātes: TOY bibliotēkas izveide, romu koordinatora un TOY bibliotēkas vadītāja sagatavošana un darbs TOY (Lasīt visu)

 
 
Iepazīsies ar sistēmu darbā ar jauniešiem Pērnavā! 24.05.2017.

Aicinām Jelgavas jauniešus, speciālistus darbā ar jauniešiem, nozaru speciālistus, NVO pārstāvjus u.c. pieteikties pieredzes apmaiņas vizītei Pērnavā (Igaunija). Jelgavas pilsētas pašvaldība turpina īstenot projektu ''Jelgava jauniešiem'', lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu, personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem, dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, (Lasīt visu)

 
 
Apmacības mazākumtautību un latviešu jauniešiem programmā ''Cilvēka Potenciālam'' 15.05.2017.

Programmas ''Cilvēka potenciālam'' mērķis ir pilnveidot jauniešu prasmes Emocionālajā Intelektā, medijpratībā, kritiskajā domāšanā un radošumā, kā arī attīstīt uz zinātni, izglītību un medijiem vērstus ilgtspējīgus projektus, kas palīdzētu Latvijas sabiedrībai apzināties un pilnvērtīgāk izmantot savu potenciālu. Apmācības sākas jau 19. maijā un 4 mēnešus jaunieši kopā veidos (Lasīt visu)

 
 
Apaļā galda diskusiju cikls ''Par un ap Jaunatnes jomu'' 08.05.2017.

Šī gada 12. maijā Rīgā, Pils ielā 21, Konferenču zāle, 1.stāvā notiks biedrības "Solis tuvāk" rīkotā diskusija "Par un ap jaunatnes jomu". Apaļā galda diskusijas ''Par un Ap Jaunatnes Jomu'' tiek organizētas ar mērķi: sekmēt jaunatnes jomas attīstību vietējā, reģionālā, nacionālā un Eiropas līmenī; stiprināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu kapacitāti; veicināt sociālo kapitālu (Lasīt visu)