Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Aicinām uz bagātu nedēļas nogali Sēlijā - Kaldabruņā! 13.09.2017.

Šo sestdien, 16. septembrī plkst. 14:00 Kaldabruņas skolā biedrība ''Ūdenzīmes'' sadarbībā ar radošo apvienību ''Trīspadsmitais kurss'' projekta ''Būvējam kopienu'' ietvaros organizē dzejas un mūzikas pasākumu ''Atrasties/Ierasties atspulgos''. Dzejas atspulgos: Lauma Kazaka, Anita Ozoliņa, Ginta Gerbašvska, Alise Mētra, Dainis Deigelis, Ivars Vācers, Kaspars Cīrulis, Dita Putniņa, (Lasīt visu)

 
 
Bezmaksas kursi Latvijā dzīvojošiem ārvalstniekiem 13.09.2017.

Lai veicinātu Latvijā dzīvojošo ārvalstnieku -  trešo valstu valstspiederīgo un imigrantu - iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, projekta ''Integrācijas ABC – 2017'' ietvaros laika posmā no 2017. gada septembra līdz 2018. gada decembrim Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Daugavpilī un Rēzeknē notiks bezmaksas apmācības – integrācijas kursi. Apmācību valoda – latviešu, krievu vai angļu, nepieciešamības (Lasīt visu)

 
 
Aicinām jelgavniekus uz dabasgāzes tirgus atvēršanas semināru 12.09.2017.

Mājsaimniecībām līdz 2019. gadam ir nodrošināta iespēja dabasgāzi pirkt no publiskā tirgotāja par regulētu cenu, tomēr pēc tam situācija mainīsies, tādēļ patērētājiem ir svarīgi saprast, ka dabasgāzes cena tirgū veidojas konkurences rezultātā. Dabasgāzes cenas ir atkarīgas no dabasgāzes piegādes līgumu nosacījumiem, par kādiem katrs dabasgāzes tirgotājs  ir vienojies ar (Lasīt visu)

 
 
Ukraiņu tējas pēcpusdiena 12.09.2017.

Iecavas sieviešu klubs ''Liepas'' turpina piedāvāt iepazīt dažādu tautību tradīcijas pie tējas tasītes. Šo sestdien, 16.septembrī  no plkst. 14:00 līdz plkst. 18:00 Iecavas kultūras nama mazajā zālē visiem interesentiem būs iespēja iepazīt ukraiņu kultūru tējas pēcpusdienā. Pasākumā ar Jelgavas pilsētas ukraiņu kultūras centra "Džerelo" pārstāvjiem radošajā darbnīcā būs iespēja iemācīties (Lasīt visu)

 
 
AKTUALITĀTES NVO 06.09.2017.

Izglītības un iniciatīvu centrs realizē projektu ''Demokrātija un dialogs: ekspertu līdzdalības nodrošināšana valsts pārvaldē reģionu NVO interešu aizstāvībai un pārstāvniecībai''. Projekta vispārējais mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu un profesionālu NVO ekspertu līdzdalību valsts pārvaldē, veicinot reģionālo NVO interešu aizstāvības stiprināšanu. Projekta ietvaros NVO un MK padomes (Lasīt visu)

 
 
Iespēja biedrību ierakstīt jaunatnes organizāciju sarakstā 06.09.2017.

Izglītības un zinātnes ministrija aicina jūs izmantot iespēju, ierakstīt savu biedrību jaunatnes organizāciju sarakstā. Ierakstot savu biedrību jaunatnes organizāciju sarakstā jūs ne tikai iegūstat iespēju piedalīties valsts jaunatnes politikas veidošanas procesā, bet arī iespēju pretendēt uz valsts budžeta finansējumu projektu konkursos ikgadējās Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros. (Lasīt visu)