Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
27.aprīlī tiekamies NVO Tehnoloģiju laikmetā! 07.04.2017.

Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) sadarbībā ar Microsoft Latvia jau septīto gadu organizē forumu ''NVO Tehnoloģiju laikmets''. Forumā katru gadu satiekas nevalstiskās organizācijas (NVO), kas meklē iespējas, kā papildināt savu darbu ar jaunāko interneta tehnoloģiju izmantošanas iespējām, kā arī tikties ar jomas profesionāļiem. Ieeja forumā ir bez maksas.  (Lasīt visu)

 
 
Jauno līderu akadēmija 04.04.2017.

Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā izsludina pieteikšanos uz ''Jauno līderu akadēmiju''. Programmas mērķis ir izglītot, iedvesmot un attīstīt jaunos potenciālos Latvijas politiķus un sabiedrības līderus vecumā no 18 līdz 25 gadiem. Ja saisti savu nākotni ar Latvijas un pasaules attīstību, gribi iepazīties ar līdzīgi domājošiem (Lasīt visu)

 
 
Labdarības veikalu "Otrā elpa" sociālo projektu ideju konkurss 04.04.2017.

Līdz 23. aprīlim ir iespēja pieteikties labdarības veikalu "Otrā Elpa" sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3000,- Eur lielu finansiālo atbalstu. Stipendijas ieguvēju 3000 EUR apmērā nosaka pircēju un ziedotāju balsojums. Par katru pirkumu, kura vērtība pārsniedz vienu eiro, pircējs saņem kuponu, kurš darbojas kā balsošanas žetons, turklāt balsot var arī mantu (Lasīt visu)

 
 
Valsts kultūrkapitāla fonds pieņem pieteikumus šā gada 2. projektu konkursā 03.04.2017.

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) līdz 21. aprīlim pulksten 12.00 vai sūtot pa pastu - līdz 18. aprīlim (pasta zīmogs) pieņem pieteikumus šā gada 2. projektu konkursā: Literatūras, Mūzikas un dejas mākslas, Teātra mākslas, Filmu mākslas, Vizuālās mākslas, Kultūras mantojuma, Dizaina un arhitektūras, Tradicionālās kultūras  un Starpdisciplināru projektu nozarēs. (Lasīt visu)

 
 
Zemgales NVO projektu programmā iesniegti 53 pieteikumi 30.03.2017.

Jau ziņojām, ka š.g. februārī Zemgales NVO Centrs izsludināja Zemgales NVO projektu programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu. Līdz projekta pieteikuma termiņam (21.marts) saņemti 53 projektu pieteikumi. (Lasīt visu)

 
 
Latvijas mazākumtautību forums Rēzeknē un Daugavpilī 30.03.2017.

Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs aicina pieteikties Latvijas tautu (mazākumtautību) forumam Rēzeknē un Daugavpilī, kas notiks š.g. 5. - 6. maijā. Foruma dalībnieki: Latvijas mazākumtautību pārstāvji, biedrības, pašvaldību kontaktpersonas darbam ar mazākumtautībām un citi interesenti. Forums notiek 2 dienas! Dalībniekiem tiek nodrošināta viesnīca, ēdināšana, kā arī (Lasīt visu)