Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Aicinām piedalīties konkursā – festivālā ''Mēs Latvijai 2017'' 21.09.2017.

Konkursu – festivālu ''Mēs Latvijai 2017'', kurā piedalīties aicināti dažādu Latvijā dzīvojošo tautību bērni un jaunieši,  jau trešo gadu rīko biedrības ''Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija'' un ''Sadarbības platforma''. Konkursā – festivālā iesaistīties aicināti dažādu tautību bērni un jaunieši, lai veicinātu visu Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu starpkultūru (Lasīt visu)

 
 
''Kartupeļu vakarēšana'' 19.09.2017.

Jēkabpils baltkrievu biedrība ''Spatkanne'' Zemgales NVO Projektu programmas projekta ''Meklesīm, salīdzīnasīm, saglabāsīm Latvijai'' ietvaros aicina 2017. gada 23. septembrī plkst. 15.00 Jēkabpilī, Jauna ielā 39i zālē apmeklēt tematisko pasākumu ''Kartupeļu vakarēšana /(Бульба)'', kurš veltīts tautas ēdienu tradicijām. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt ar baltkrievu, latviešu un citu (Lasīt visu)

 
 
Radošā darbnīca ''Akmens stāsts'' un bērnu zīmējumu konkurss ''Mana Latvija'' 19.09.2017.

Slāvu kultūras biedrība ''Rodņik'' Zemgales NVO Projektu programmas projekta ''Latviešu un mazākumtautību tradīciju izzināšana un sabiedrības saliedēšana radošā procesā'' ietvaros 2017. gada 23. septembrī plkst. 10:00 Nākotnes kultūras nama  telpās Jelgavas novadā, Glūdas pagastā, Skolas iela 3, organizē radošo darbnīcu ''Akmens stāsts''. Pasākuma mērķis ir veicināt sabiedrības (Lasīt visu)

 
 
Seminārs par elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšanu 19.09.2017.

Aicinām Jūs piedalīties Labklājības Ministrijas īstenota projekta "Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku" ietvaros organizētajos reģionālajos semināros Valmierā un Jelgavā. Semināru mērķis ir veicināt informētību par darba un ģimenes līdzsvara politiku un principiem un rosināt paliekošu rīcības maiņu, daloties (Lasīt visu)

 
 
Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam 2017 19.09.2017.

Tiesībsargs aicina ikvienu paust savu atbalstu Latvijas nevalstiskajām organizācijām (NVO), kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti un veicinājušas viņu izglītošanos, nodarbinātību vai vienkārši iestājušas par viņu vajadzībām un interesēm. Nevalstiskās organizācijas var nominēt Gada balvai personu ar invaliditāti atbalstam kādā no septiņām nominācijām līdz 5. oktobrim (Lasīt visu)

 
 
Jelgavas pilsētas NVO sporta spēles 2017 18.09.2017.

JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā JPPI ''Sporta servisa centrs'' aicina Jelgavas pilsētas NVO pārstāvjus piedalīties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēs, kas notiks 2017. gada 24. septembrī plkst.10:00 (reģistrācija no plkst. 9:30) Sporta hallē (Mātera iela 44a). Sportot aicinām Jelgavas pilsētas nevalstisko organizāciju pārstāvjus, sākot no bērna līdz sirmgalvim, kā arī viņu (Lasīt visu)