Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Piesakies un pilnveido savas kompetences starptautiskā vidē 22.02.2017.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina jaunatnes darbiniekus un ikvienu, kurš ikdienā strādā ar jauniešiem, pieteikties starptautiskām apmācībām, kurās tiks padziļinātas starptautisku projektu rakstīšanas un īstenošanas prasmes, kā arī prasmes, kas būs noderīgas arī turpmākajā darbā ar jauniešiem. Pašlaik dalībnieku atlase norisinās vairākām apmācībām. Ieskaties, varbūt (Lasīt visu)

 
 
Finansēšanas iespējas sadarbībai starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu ierēdņiem 22.02.2017.

2016. gada rudenī, mobilitātes programmas vadības grupa ir sniegusi pozitīvu novērtējumu Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmai, novērtējot to kā noderīgu instrumentu, lai apmainītos starpvalstu pieredzē un stiprinātu demokrātiju reģionālā un Eiropas līmenī. Vadības grupa ir ieteikusi turipināt mobilitātes programmu, izmantojot pašreizējos finanšu (Lasīt visu)

 
 
Viss, kas tev jāzina par Latvijas simtgadi! 21.02.2017.

Latvijas valsts simtgades svinības ir vērienīgākais notikums mūsdienu Latvijas vēsturē un tās mērķis ir stiprināt Latvijas sabiedrības valstsgribu, piederības sajūtu savai valstij un mīlestību pret savu zemi, rosinot pašorganizējošus procesus un sadarbību. Vairāk nekā 800 dažādās norisēs visā Latvijā un 70 pasaules valstīs simtgades svinības tiks atzīmētas piecus gadus (Lasīt visu)

 
 
ES māja izsludina konkursu dalībai nodarbību ciklā #100%pasākums 15.02.2017.

Eiropas Savienības māja līdz 26. februārim izsludina pieteikšanos nodarbību ciklam jauniešiem pasākumu organizēšanas prasmju attīstībai "#100%pasākums". Konkursa kārtībā Eiropas Komisijas pārstāvniecības un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja pārstāvji izvēlēsies 25 mērķtiecīgākos un motivētākos  jauniešus. Viņiem no 8. marta līdz 29. martam būs (Lasīt visu)

 
 
Piesakies konferencei: "Gatavi dzīvei, Gatavi sabiedrībai!" 15.02.2017.

No 8. līdz 10.martam Liepājā (Liepājas Valsts tehnikumā) norisināsies Strukturētā Dialoga V cikla noslēguma konference "Gatavi dzīvei, Gatavi sabiedrībai!" Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, jaunatnes darbā iesaistītie, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvji, pašvaldību un Saeimas deputāti, valsts pārvaldes iestāžu darbinieki. (Lasīt visu)

 
 
Trešā Kultūras ministrijas NVO atbalsta programmas izvērtēšanas konference 14.02.2017.

Š.g. 10. februārī Kuldīgā notika "NVO atbalsta programma 2016" izvērtēšanas konference, kuru organizēja "Kurzemes NVO atbalsta centrs". Tās laikā tikās 2016. gada projektu īstenotāji, lai kopīgi atskatītos uz padarīto un domātu par nākotni! Konferencē piedalījās 100 dalībnieku līdzīgās daļās no visiem Latvijas reģioniem. Atbalsta programmas reģionālie koordinātori iepazīstināja (Lasīt visu)