Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Jaunieši var saņemt pašvaldības atbalstu savas idejas realizēšanai 14.03.2017.

Jau otro gadu pēc kārtas Jelgavas pilsētas dome izsludinās jauniešu iniciatīvu projektu konkursu ''Jaunieši var!''. Tajā var piedalīties Jelgavas pilsētas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas (vismaz divi jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem) un iegūt finansiālu atbalstu līdz 350 eiro sava projekta realizācijai. Kopējais projektā paredzētais finansējums ir 3 500 eiro. (Lasīt visu)

 
 
Mobilitātes programmā ''Kultūra'' ir izsludināts otrais šī gada pieteikšanās termiņš 08.03.2017.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma ''Kultūra'' atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un īstermiņa un ilgtermiņa sadarbības tīklu izveidi. Tās mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei. Šo programmu kopīgi finansē Ziemeļvalstis (Lasīt visu)

 
 
Sākusies Latvijas valsts mežu finansētā Zemgales kultūras programma 2017 07.03.2017.

Zemgales Plānošanas reģions ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Valsts akciju sabiedrības Latvijas valsts meži finansējumu izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales kultūras programmai, kas paredzēta dažādu Zemgales specifisko kultūras vērtību saglabāšanas, popularizēšanas, attīstības un pieejamības nodrošināšanas projektiem. (Lasīt visu)

 
 
Patērētāju asociācija: Ātro kredītu kompānijām ir jāatlīdzina zaudējumi 01.03.2017.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) savā tīmekļa vietnē www.ptac.gov.lv publicējis informāciju par uzlikto naudas sodu astoņām patērētāju kreditēšanas kompānijām kopsummā 211 000 EUR apmērā par Patērētāju tiesību aizsardzības likumā noteikto kreditēšanas kopējo izmaksu ierobežojumu neievērošanu laika posmā no 2016.gada 1.janvāra līdz rudenim saistībā ar kredītu (Lasīt visu)

 
 
Kā uzrakstīt veiksmīgu projektu? 28.02.2017.

Lai Zemgales organizācijām palīdzētu sagatavot kvalitatīvus pieteikumus Zemgales NVO Projektu Programmā (www.zemgalei.lv/pp) - aicinām piedalīties apmācībās gan Jelgavā, gan Bauskā, gan arī Jēkabpilī š.g. 9. un 10. martā. Tēmas - projektu programmas nosacījumi, projektu būtība, mērķu izstrāde, projekta sastāvdaļas, ideju ģenerēšana, budžeta plānošana. (Lasīt visu)

 
 
Sabiedrības integrācijas fonda padome apstiprina 39 projektus programmā "NVO fonds" 22.02.2017.

Šodien, 22. Programmas mērķis ir veicināt iedzīvotāju līdzdalību un sadarbību sabiedriskajos procesos, uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti un stiprināt demokrātiju un pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību Latvijā, finansiāli atbalstot pilsoniskās sabiedrības aktivitātes, nodrošināt demokrātisku valsts pārvaldību un plašākas sabiedrības iesaisti sabiedrībai (Lasīt visu)