Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Aicina ikgadējais Jēkabpils NVO forums 10.10.2017.

Reizi gadā Jēkabpils nevalstiskās organizācijas nu jau tradicionāli pulcējas NVO forumā, lai runātu par sev svarīgiem jautājumiem. Šogad pasākumam dots nosaukums "Aktīvs un nepieradināts", tas notiks 26. oktobrī Jēkabpils Tautas nama Lielajā zālē, sākums plkst.12.00, ierašanās reģistrācijai no 11.30. Pēc uzrunām un biedrības "TDK Pastalnieki" deju sveiciena biedrības (Lasīt visu)

 
 
''Cepums ar slavenību'' sezona ir klāt! 04.10.2017.

Tuvojoties rudenim, kad atsākušies darbi un rosīgas domas, ko darīt darba dienas vakaros, aicinām uz sarunu cikla ''Cepums ar Slavenību'' 5. Sezonas un Karjeras nedēļas 2017 atklāšanas pasākumu kopā ar grupas ''The Sound Poets'' solistu JĀNI AIŠPURU. Tikšanās un iedvesmojošas sarunas par talantu, mākslu, profesiju notiks pirmdien, 9. oktobrī pulksten 18:00 kafejnīcas ''Silva'' konferenču (Lasīt visu)

 
 
Vasaras izskaņas 26.09.2017.

Jēkabpils ukraiņu kultūrizglītojošā biedrība ''JAVIR'' Zemgales NVO Projektu programmas projekta "Dzīves akordi" ietvaros 2017. gada 21. oktobrī plkst. 14:00 SIA ''Margret'' (''Gaļas nams'') jaunajā zālē (Viestura iela 35, Jēkabpils) ielūdz uz pasākumu ''Vasaras izskaņas''. Jūs sagaida foto izstāde, videofilmas sižetu prezentācija un arī koncerts. Laipni gaidīti visi interesenti! (Lasīt visu)

 
 
Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludināja projektu konkursu NVO 21.09.2017.

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludināja projekta konkursa ''Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma'' 2017. gadam 2. kārtu. Lai saņemtu finansējumu, biedrības, nevalstiskās un sabiedriskās organizācijas projektus aicinātas iesniegt līdz 13. oktobra pulksten 14. Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas attīstības un sociālo problēmu risināšanā, (Lasīt visu)

 
 
Ar projektu pieredzes apmaiņas semināru Latvijā sākas ''Time to Move'' kampaņa 21.09.2017.

Lai informētu jauniešus par plašajām mobilitātes iespējām, Eiropas informācijas tīkls jauniešiem Eurodesk oktobrī visā Eiropā organizē kampaņu ''Time to Move''. Latvijā kampaņu īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, kas aicina jauniešus apmeklēt bezmaksas pieredzes apmaiņas semināru ''Es piedalījos/īstenoju ''Erasmus+: Jaunatne darbībā'' projektu''. (Lasīt visu)

 
 
Dzejoļu kopkrājuma "Zemgales Vācelītes 2017" atvēršanas svētki 21.09.2017.

Šo sestdien, 23. septembrī plkst. 17:30 Jelgavas Kultūras namā svinēs dzejoļu kopkrājuma "Zemgales Vācelītes 2017" atvēršanas svētkus. Šogad krājums iznāks jau vienpadsmito gadu pēc kārtas. Krājumā publicējušies autori no Jelgavas novada, Jelgavas pilsētas un citām Latvijas vietām. Kopā krājumā šogad publicējies 41 autors. Aicinām Tevi uz pasākumu! (Lasīt visu)