Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Iespēja pieteikties projekta ''PASSWORLD'' noslēguma konferencei 27.04.2017.

Aicina pieteikties projekta ''PASSWORLD'' noslēguma konferencei par imigrantu krīzi, integrācijas procesiem un turpmākiem jautājumu risinājumiem, vienotas Eiropas saglabāšanas kontekstā. Lai veicinātu pieredzes apmaiņu starp dažādām valstīm par imigrantu integrācijas procesiem un pastāvošajām problēmām sabiedrībā pērn Latvijā norisinājās Eiropas (Lasīt visu)

 
 
Papildini savas zināšanas starptautiskā vidē 19.04.2017.

Lai stiprinātu darbu ar jaunatni un sniegtu atbalstu jaunatnes darbā strādājošajiem, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra arī šomēnes aicina pieteikties starptautiskām apmācībām par jaunatnes darbā aktuālām tēmām. Pašlaik iespējams pieteikties uz 6 dažādām mācībām un semināriem. Aicinam iepazīties ar pašlaik aktuālajām starptautiskajām apmācībām (Lasīt visu)

 
 
Iespēja pieteikties Latvijas - Lietuvas pārrobežu programmas projektu konkursā 13.04.2017.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina pieteikties Interreg Latvija – Lietuva pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam (programma) otrajā projektu konkursā. Pieteikumus var iesniegt līdz 2017. gada 31.maija plkst. 12:00. Projektus aicinām iesniegt programmas 4 prioritātēs: ilgtspējīga un tīra vide, nodarbinātības un darbaspēka (Lasīt visu)

 
 
Šogad Zemgales NVO projektu programmā atbalstīts 21 projekts 12.04.2017.

Šogad no 53 Zemgales NVO projektu programmā iesniegtajiem projektiem atbalstu savu aktivitāšu īstenošanai guva 21 projekta pieteicēji: pilsoniskās sabiedrības iniciatīvu jomā tika atbalstīti 8 projekti; starpkultūru dialoga jomā tika atbalstīti 7 projekti un mazākumtautību jomā tika atbalstīti 6 projekti. Ierobežota finansējuma dēļ atbalstīto projektu budžeti un aktivitātes tiks precizētas (Lasīt visu)

 
 
Konkurss ''Jelgavas jauniešu talanti 2017'' 12.04.2017.

Esi talantīgs un gribi parādīt savu talantu citiem, tad šis konkurss ir domāts tieši Tev! Sabiedrības integrācijas pārvalde un neformālās izglītības programmas ''PilnveidojiES'' jaunieši piekto gadu organizē konkursu ''Jelgavas jauniešu talanti''. Konkursa mērķis - Jelgavas talantīgo jauniešu apzināšana, savukārt uzdevumi - jauniešu pašapziņas celšana un jauniešu (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgos no visas Latvijas aicina uz apmācībām ''Brīvprātīgo līderu skola''! 07.04.2017.

Biedrība ''Patvērums ''Drošā māja'''' aicina brīvprātīgā darba līderus, organizatorus un brīvprātīgosno visas Latvijas piedalīties apmācībās ''Brīvprātīgo līderu skola'', kas notiksšā gada 22. un  23. aprīlī viesnīcā Rixwell Hotel, Minsterejas ielā 8/10, Rīgā. Mācību mērķis ir attīstīt aktīvo brīvprātīgo spēju piesaistīt sekotājus integrācijas aktivitāšu īstenošanai un stiprināt (Lasīt visu)