Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Zemgales NVO projektu programmā iesniegti 53 pieteikumi 30.03.2017.

Jau ziņojām, ka š.g. februārī Zemgales NVO Centrs izsludināja Zemgales NVO projektu programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu. Līdz projekta pieteikuma termiņam (21.marts) saņemti 53 projektu pieteikumi. (Lasīt visu)

 
 
Latvijas mazākumtautību forums Rēzeknē un Daugavpilī 30.03.2017.

Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs aicina pieteikties Latvijas tautu (mazākumtautību) forumam Rēzeknē un Daugavpilī, kas notiks š.g. 5. - 6. maijā. Foruma dalībnieki: Latvijas mazākumtautību pārstāvji, biedrības, pašvaldību kontaktpersonas darbam ar mazākumtautībām un citi interesenti. Forums notiek 2 dienas! Dalībniekiem tiek nodrošināta viesnīca, ēdināšana, kā arī (Lasīt visu)

 
 
Finansējuma piesaistes iespējas senioru biedrībām 28.03.2017.

Senioru biedrībām ir iespēja pieteikties Latvijas Kopienu iniciatívu fonda izsludinātajā programmas ''Atbalsts senioriem'' projektu konkursā. Programmas mērķis ir veicināt senioru iesaistīšanos sabiedriskajā dzīvē caur sporta, izglītības un sociālām aktivitātēm. Priekšroka tiks dota tām biedrībām, kuru iesniegtais projekts veicinās jaunu biedru iesaistīšanos biedrības (Lasīt visu)

 
 
Piesaki savu skolu vai Jauniešu centru un piedalies iniciatīvā ''Vēlies vēlēt'' 24.03.2017.

Tev ir interese par sabiedrībā notiekošajiem procesiem? Ikdienā strādā ar jauniešiem? Esi sasniedzis 18 gadu vecumu un jūnijā pirmo reizi Tev ir iespēja piedalīties vēlēšanās? Vēlies uzzināt vairāk par pašvaldību vēlēšanām un kāpēc ir svarīgi tajās piedalīties? Tev nav ne mazākās intereses par politiku? Tev liekas, ka Latvijā ir zema jauniešu līdzdalība, t.sk. jauniešu (Lasīt visu)

 
 
Jaunatnes darbinieki no dažādām valstīm tiekas seminārā par neformālo izglītību 21.03.2017.

Jelgavas novadā laikā no 23. līdz 30.martam  norisināsies starptautisks mācību seminārs par neformālo izglītību pulcējot kopā 30 jaunatnes darbiniekus no 8 dažādām Eiropas valstīm – Latvijas, Slovēnijas, Slovākijas, Horvātijas, Polijas, Turcijas, Igaunijas un Lietuvas. Astoņas dienas Zaļenieku muižas pilī dalībnieki apgūs un radīs metodes, kā pamatā ir neformālā (Lasīt visu)

 
 
Auces novada pašvaldība izsludina pieteikšanos finansiāla atbalsta saņemšanai 21.03.2017.

Piesakies finansiāla atbalsta saņemšanai kultūras un sporta projektiem Auces novadā. Projekta pieteikumu iesniegšana līdz 2017.gada 3.aprīlim. Ar projektu konkursa Nolikumu ''Par finansiāla atbalsta piešķiršanas kārtību kultūras un sporta projektiem Auces novadā''  var iepazīties ŠEIT, Auces novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļā Raiņa ielā 12 (2. stāvā) un Auces (Lasīt visu)