Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Iespēja pievienoties "Homo Ecos'' veidotajām neformālās izglītības apmācībām 28.11.2017.

Vai esiet ko dzirdējuši par ''aprites ekonomiku'', 'ilgtspējīgu attīstību'', ''bezatkritumu principiem (zero waste)''? Izpratne par to, cik šie jēdzieni ir nozīmīgi un kādi ieguvumi no tiem ir ilgtermiņā, kā no efektīvām un vērtīgām alternatīvām pastāvošajai patēriņkultūrai, ir ļoti būtiska. Piedāvājam iespēju ne tikai uzzināt, kas tie īsti ir par zvēriem, bet arī attīstīt un īstenot radošas idejas savas (Lasīt visu)

 
 
Pievienojies brīvprātīgajiem 24.11.2017.

Ja Tev ir vēlme atbalstīt bērnus un jauniešus, apgūt jaunas iemaņas, Tu esi radošs, zini kā saturīgi pavadīt brīvo laiku un esi gatavs dalīties ar savu dzīves pieredzi – šī iespēja ir domāta tieši Tev! Valsts probācijas dienests realizē iniciatīvu, kuras mērķis ir brīvprātīgo līdzgaitniecības prakses attīstīšanu darbā ar bērniem un jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kuri ir nonākuši Valsts (Lasīt visu)

 
 
Projekta ''Latvijas nākotne … Eiropā'' ietvaros tiek izsludināts eseju konkurss 21.11.2017.

Briselē: Vidzemnieks, mecenāts un starptautiskās organizācijas ''ONE'' Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs ir izsludinājis Latvijas mēroga eseju konkursu ''Latvijas nākotne … Eiropā''jauniešiem. Eseju konkursā tiek aicināti piedalīties visi jaunieši - neatkarīgi  no tā, kur viņi šobrīd mācās, strādā, dzīvo - gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Labākajiem eseju autoriem konkursa žūrija pasniegs (Lasīt visu)

 
 
Praktiska nodarbība ''Sargā sevi pats!'' par drošību internetā ik dienu 21.11.2017.

Eiropas Savienības (ES) māja 28. novembrī no plkst. 17.00 līdz 18.30 aicina ikvienu, kurš aktīvi izmanto internetam pieslēgtas ierīces, apmeklēt praktisku nodarbību ''Sargā sevi pats! ABC drošībai internetā ik dienu''. Pasākums notiks ES mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Kāpēc nepieciešami programmu atjauninājumi un pretvīrusu programmas? Kādas ir drošas paroles? Kā nepieļaut (Lasīt visu)

 
 
ES mājā notiks jauniešu pieredzes stāstu vakars ''Āķis lūpā!'' 21.11.2017.

29. novembrī no plkst. 17.00 līdz 18.30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, notiks līdzdalības, neformālās izglītības un brīvprātīgā darba pieredzes stāstu vakars jauniešiem ''ĀĶIS LŪPĀ!'' Eiropas Brīvprātīgais darbs, Eiropas Solidaritātes korpuss un Erasmus+ projekti ir iespēja jauniešiem izmantot savas zināšanas un prasmes labu darbu veikšanai, iepazīt sevi un citus, (Lasīt visu)

 
 
Apzināts, kādi sociālie pakalpojumi nepieciešami Zemgalē. 17.11.2017.

Līdz 21. novembrim notiek Zemgales reģiona deinstitucionalizācijas plāna 2017.–2020. gadam (DI plāns) sabiedriskā apspriede. Reģiona attīstības centros Dobelē, Jelgavā, Bauskā, Aizkraukē un Jēkabpilī tiek organizētas sabiedriskās apspriedes sanāksmes, uz kurām laipni aicināts ikviens interesents. Nevalstiskās organizācijas, pašvaldību speciālisti, cilvēki ar invaliditāti un (Lasīt visu)