Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Latvijas kultūras vēstnieku akadēmija – starpkultūru dialogam un sadarbībai 29.12.2017.

Lai aktivizētu Latvijas kultūras vēstniekus sadarbībai ar Latvijas dažādu tautību kopienām, veicinātu starpkultūru dialogu un mazākumtautību integrāciju, no 2017. gada 8. decembra līdz 2018. gada marta beigām biedrība ''Sadarbības platforma'' īsteno projektu ''Latvijas kultūras vēstnieku akadēmija''. Galvenās aktivitātes ''Latvijas kultūras vēstnieku akadēmijā'' būs apmācību cikls ''Pieci (Lasīt visu)

 
 
Eurodesk ziņu lapa decembrī 18.12.2017.

Aicinām iepazīties ar aktuālākajiem piedāvājumiem brīvprātīgajam darbam Eiropā. Iepazīsties ar organizācijām un projektiem, kas meklē brīvprātīgos darbiniekus. Tā ir lieliska iespēja apceļot Eiropu, iepazīties ar citu valstu kultūrām, pilnveidot savas prasmes un gūt neaizmirstamu pieredzi, darbojoties visdažādākajās jomās. Brīvprātīgais darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgais darbs Austrijā, Forarlbergā 15.12.2017.

Iespēja pieteikties brīvprātīgajam darbam Austrijā, Forarlbergā. Norādītajā saitē atradīsi sarakstu ar projektiem, kas uz doto brīdi meklē brīvprātīgos darbiniekus. Ja vēlies pieteikties kādam no projektiem, sazinies ar mums rakstot uz e-pastu: info@zemgalei.lv. Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas.  (Lasīt visu)

 
 
NVO Ziemassvētki 14.12.2017.

Vecā gada beigas vai Jaunā gada sākums vienmēr ir īstais laiks, kad izvērtēt paveikto un nepagūto, visas ieceres un mērķus, bet pats galvenais – pateiktos un samīļotu tos cilvēkus, ar kuriem būts kopā, kā arī iedvesmotos jauniem darbiem 2018. gadā. Tieši tādēļ biedrība ''Kultūras un mākslas centrs ''Nātre''(KMC ''Nātre'') 2017. gada 27. decembrī pl. 14:00 ielūdz nevalstiskās organizācijas un sadarbības (Lasīt visu)

 
 
Aicinājums ziedot Latvijas pilsoniskajai aliansei (eLPA) 07.12.2017.

Organizācijas un cilvēki, kas sadarbojas ar Latvijas Pilsonisko aliansi (eLPA) patiesi zina, cik izaicinošs ir mūsu komandas darbs ikdienā un ilgtermiņā, un, ka darba nepārtrauktībai nepieciešams regulārs finanšu atbalsts. Tāpēc 2017. gada nogalē mēs īpaši vēršamies pie savām biedru organizācijām un personīgi pie demokrātijas aizstāvjiem, aicinot atbalstīt eLPA darbu ar saviem (Lasīt visu)

 
 
ES mājā notiks radoša Igaunijas Ziemassvētku darbnīca 07.12.2017.

Lai iepazītu Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas Igaunijā un gūtu svētku gaidīšanas prieku, aicinām ikvienu interesentu 20. decembrī plkst. 17.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā apmeklēt darbnīcu ''Igaunijas Ziemassvētki''. Par svētku tradīcijām Igaunijā stāstīs Aiva Plauča, Rīgas Igauņu pamatskolas skolotāja. Kopā ar skolēniem viņa vadīs arī (Lasīt visu)