Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Konkurss ''Jelgavas jauniešu talanti 2017'' 12.04.2017.

Esi talantīgs un gribi parādīt savu talantu citiem, tad šis konkurss ir domāts tieši Tev! Sabiedrības integrācijas pārvalde un neformālās izglītības programmas ''PilnveidojiES'' jaunieši piekto gadu organizē konkursu ''Jelgavas jauniešu talanti''. Konkursa mērķis - Jelgavas talantīgo jauniešu apzināšana, savukārt uzdevumi - jauniešu pašapziņas celšana un jauniešu (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgos no visas Latvijas aicina uz apmācībām ''Brīvprātīgo līderu skola''! 07.04.2017.

Biedrība ''Patvērums ''Drošā māja'''' aicina brīvprātīgā darba līderus, organizatorus un brīvprātīgosno visas Latvijas piedalīties apmācībās ''Brīvprātīgo līderu skola'', kas notiksšā gada 22. un  23. aprīlī viesnīcā Rixwell Hotel, Minsterejas ielā 8/10, Rīgā. Mācību mērķis ir attīstīt aktīvo brīvprātīgo spēju piesaistīt sekotājus integrācijas aktivitāšu īstenošanai un stiprināt (Lasīt visu)

 
 
27.aprīlī tiekamies NVO Tehnoloģiju laikmetā! 07.04.2017.

Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) sadarbībā ar Microsoft Latvia jau septīto gadu organizē forumu ''NVO Tehnoloģiju laikmets''. Forumā katru gadu satiekas nevalstiskās organizācijas (NVO), kas meklē iespējas, kā papildināt savu darbu ar jaunāko interneta tehnoloģiju izmantošanas iespējām, kā arī tikties ar jomas profesionāļiem. Ieeja forumā ir bez maksas.  (Lasīt visu)

 
 
Jauno līderu akadēmija 04.04.2017.

Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā izsludina pieteikšanos uz ''Jauno līderu akadēmiju''. Programmas mērķis ir izglītot, iedvesmot un attīstīt jaunos potenciālos Latvijas politiķus un sabiedrības līderus vecumā no 18 līdz 25 gadiem. Ja saisti savu nākotni ar Latvijas un pasaules attīstību, gribi iepazīties ar līdzīgi domājošiem (Lasīt visu)

 
 
Labdarības veikalu "Otrā elpa" sociālo projektu ideju konkurss 04.04.2017.

Līdz 23. aprīlim ir iespēja pieteikties labdarības veikalu "Otrā Elpa" sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3000,- Eur lielu finansiālo atbalstu. Stipendijas ieguvēju 3000 EUR apmērā nosaka pircēju un ziedotāju balsojums. Par katru pirkumu, kura vērtība pārsniedz vienu eiro, pircējs saņem kuponu, kurš darbojas kā balsošanas žetons, turklāt balsot var arī mantu (Lasīt visu)

 
 
Valsts kultūrkapitāla fonds pieņem pieteikumus šā gada 2. projektu konkursā 03.04.2017.

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) līdz 21. aprīlim pulksten 12.00 vai sūtot pa pastu - līdz 18. aprīlim (pasta zīmogs) pieņem pieteikumus šā gada 2. projektu konkursā: Literatūras, Mūzikas un dejas mākslas, Teātra mākslas, Filmu mākslas, Vizuālās mākslas, Kultūras mantojuma, Dizaina un arhitektūras, Tradicionālās kultūras  un Starpdisciplināru projektu nozarēs. (Lasīt visu)