Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Starptautiskā jauniešu neformālās izglītības programma ''Bridge it'' 03.05.2017.

Starptautiskā jauniešu neformālās izglītības programma "Bridge it" piedāvā četru etapu palīdzību jaunieti iedrošināt un atbalstīt realizēt savu personisko vai grupas sociālo projektu. Etapi: 1)iepazīšanās seminārs; 2)projektu tikšanās; 3)projektu realizācija (nodrošināts mentorings); 4)projektu izvērtēšana/ aizstāvēšana/ sertifikātu izsniegšana. (Lasīt visu)

 
 
Aicinām jauniešus uz ideju darbnīcu ''Plānojam jauniešiem kopā ar jauniešiem'' 03.05.2017.

Jelgavas pilsētas pašvaldība sāk īstenot projektu ''Jelgava jauniešiem'', lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu, personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem, dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni. Projektā ir paredzētas dažādās aktivitātēs: (Lasīt visu)

 
 
Iespēja pieteikties projekta ''PASSWORLD'' noslēguma konferencei 27.04.2017.

Aicina pieteikties projekta ''PASSWORLD'' noslēguma konferencei par imigrantu krīzi, integrācijas procesiem un turpmākiem jautājumu risinājumiem, vienotas Eiropas saglabāšanas kontekstā. Lai veicinātu pieredzes apmaiņu starp dažādām valstīm par imigrantu integrācijas procesiem un pastāvošajām problēmām sabiedrībā pērn Latvijā norisinājās Eiropas (Lasīt visu)

 
 
Papildini savas zināšanas starptautiskā vidē 19.04.2017.

Lai stiprinātu darbu ar jaunatni un sniegtu atbalstu jaunatnes darbā strādājošajiem, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra arī šomēnes aicina pieteikties starptautiskām apmācībām par jaunatnes darbā aktuālām tēmām. Pašlaik iespējams pieteikties uz 6 dažādām mācībām un semināriem. Aicinam iepazīties ar pašlaik aktuālajām starptautiskajām apmācībām (Lasīt visu)

 
 
Iespēja pieteikties Latvijas - Lietuvas pārrobežu programmas projektu konkursā 13.04.2017.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina pieteikties Interreg Latvija – Lietuva pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam (programma) otrajā projektu konkursā. Pieteikumus var iesniegt līdz 2017. gada 31.maija plkst. 12:00. Projektus aicinām iesniegt programmas 4 prioritātēs: ilgtspējīga un tīra vide, nodarbinātības un darbaspēka (Lasīt visu)

 
 
Šogad Zemgales NVO projektu programmā atbalstīts 21 projekts 12.04.2017.

Šogad no 53 Zemgales NVO projektu programmā iesniegtajiem projektiem atbalstu savu aktivitāšu īstenošanai guva 21 projekta pieteicēji: pilsoniskās sabiedrības iniciatīvu jomā tika atbalstīti 8 projekti; starpkultūru dialoga jomā tika atbalstīti 7 projekti un mazākumtautību jomā tika atbalstīti 6 projekti. Ierobežota finansējuma dēļ atbalstīto projektu budžeti un aktivitātes tiks precizētas (Lasīt visu)