Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Iedvesmojoša zināšanu nometne jaunajiem mediju talantiem ''Young Media Sharks'' 13.06.2017.

''Young Media Sharks'' ir organizācijas ''Avantis'' izglītojoša iniciatīva, kas nodrošina intensīvu un iedvesmojošu zināšanu nometni jaunajiem mediju talantiem. Tā ir unikāla iespēja īsā laikā iepazīt dažādas mediju jomas, gūt pieredzi no labākajiem jomas ekspertiem, darboties praktiski ar dažādiem mediju rīkiem. Jaunieši pēc nometnes iegūst plašas prakses un darba iespējas, jaunus (Lasīt visu)

 
 
Biedrībā ''Ūdenszīmes'' atklās ''Pusnakts pļavas'' ekspozīciju 13.06.2017.

Vasaras Saulgriežos -  otrdien, 20. jūnijā, pl. 20:00. Ikvienu ceļinieku Pusnakts pļavā ievedīs mūziķis Reinis Jaunais ar grupu. Kas īsti ir Pusnakts pļavas ekspozīcija? Tā ir mūsdienīga forma un aizlaiku saturs. Tās ir mūsu līdzcilvēku balsis, rokas, acis un māju logi. Tā koncentrētā veidā atspoguļo vienas no spilgtākajām un dziļākajām latviešu tautas vērtībām - Vasaras saulgriežu (Lasīt visu)

 
 
Izsaki arī Tu savu solidaritāti Ungārijas organizācijām! 13.06.2017.

Pilsoniskās sabiedrības aktīvisti, aicinām nepalikt vienaldzīgiem par notiekošo Ungārijā, kur valdība liek šķēršļus nevalstisko organizāciju darbībai. Ir būtiski paust solidaritāti ar ungāru pilsonisko sabiedrību, aicinot ES institūcijas nepieļaut demokrātisku vērtību ierobežojumus tās dalībvalstīs. Šodien, Ungārijas parlaments balsos par likumu, kurš paredz papildus caurskatāmību (Lasīt visu)

 
 
Pieejami trīs profesionālās angļu valodas apmācības moduļi 06.06.2017.

31. maijā Jūrmalā notika Starptautiskā konference par inovatīvu profesionālās svešvalodas mācīšanu. Konference tika organizēta Nordplus Pieaugušo izglītības programmas projekta Nr. NPAD-2015/10009 ''Inovatīva profesionālās svešvalodas mācīšana – atslēga pieaugušo mācīšanās motivācijai'' ietvaros, sadarbojoties biedrībai ''Izglītības inovāciju pārneses centrs'' (Lasīt visu)

 
 
Audzēkņu uzņemšana 2017./2018.m.g. ''BJMK Rokskolā'' 31.05.2017.

Rīt 1. jūnijā plkst. 19.00, uzreiz pēc oficiālā skolas gada noslēguma uzņemsim jaunus audzēkņus akreditētas privātās mūzikas skolas "BJMK Rokskola" profesionālās ievirzes programmā "Rokmūzika"! Atsķirībā no interešu izglītības, kurā audzēkņus kā katru gadu gaidīsim septembrī,  programma ''Rokmūzika'' ilgst 5 gadus un ietver 6-8 dažādas nodarbības nedēļā: (Lasīt visu)

 
 
Debates par Eiropas Komisijas Balto grāmatu 30.05.2017.

Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas (EESK) Latvijas locekļi ielūdz NVO pārstāvjus piedalīties Latvijā rīkotajās debatēs par Eiropas nākotni, kas balstītas uz Eiropas Komisijas 2017. gada 1. martā publicēto Balto grāmatu ''Eiropas nākotne: pārdomas un scenāriji attiecībā uz ES-27 līdz 2025. gadam''. Debates notiks ES mājā, Rīgā, š.g. 2. jūnijā.  (Lasīt visu)