Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Siena skulptūras rotās Kaldabruņas Pļavas muzeja ābeļdārzu jau desmito gadu 30.06.2017.

Jūlija pirmajā nedēļā, šogad – no 4. līdz 8. jūlijam - Jēkabpils novada Rubenes pagasta Kaldabruņā notiks gadskārtējais siena skulptūru plenērs ''Siena dienas''. Desmitgade – tieši tik ilgi jau šajā Sēlijas ciematā rodas īpaša pasaule. Desmitgadei ir tās svaram atbilstoša tēma ''Pasaules radīšana''. Atgādināsim – 2015. gadā plenēra tēli atainoja Raiņa daiļradi, savukārt, 2016. gadā apspēlējām (Lasīt visu)

 
 
Ar Evalda Liepiņa piemiņas balvas izcīņu atklās Ozolnieku brīvdabas peldbaseinu 29.06.2017.

Svētdien, 9. jūlijā pulksten 12 Ozolniekos tiks atklāts brīvdabas peldbaseins. Peldbaseins tapis pēc ziemas peldēšanas biedrības Ozolnieku roņi iniciatīvas, ar Lauku atbalsta dienesta, ES fondu un Ozolnieku pašvaldības finansiālu atbalstu. Peldbaseinu apsaimniekos biedrība Ozolnieku roņi un tas būs izmantojams arī ziemā, gan ziemas peldēšanas treniņiem, gan sacensību rīkošanai. (Lasīt visu)

 
 
Piedāvājam piedalīties divās jauniešu apmaiņas programmās Rumānijā! 27.06.2017.

Rumānijas Jaunatnes attīstības institūts projekta ''Mācies izteikt savas domas: Produktīva un efektīva komunikācija'' (''Learning to speak your mind: Efficient and Effective Communication'') ietvaros piedāvā pieteikties jauniešu apmaiņai un jau šovasar doties apmācībās uz Rumānijas multikulturālāko 15. gadsimtā izveidoto ciemu Bodo. Projekta mērķis ir sagatavot jauniešus efektīvi integrēties (Lasīt visu)

 
 
DARĪTĀJU NOTIKUMS – liek pamatus cilvēku sadarbībai Zemgalē 22.06.2017.

Biedrības Zemgales NVO Centrs valdes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš pēc NVO foruma Zemgalē atzīst: ''Ir sajūta, ka dalībniekos ielikts neliels, bet patiesi stabils zināšanu, sadarbības un kopīga mērķa izpratnes ķieģelītis, kas varēs noturēt māju, un ja vajadzēs, arī tiltu, noderīgu plašākai sabiedrībai dažādās situācijās.'' Tādejādi tika īstenots foruma mērķis - stiprināt (Lasīt visu)

 
 
Nameja gredzens apvieno Zemgales NVO ciešākai sadarbībai 21.06.2017.

Veiksmīgi noritējis Zemgales NVO divu dienu forums Kokneses novadā. Tā sauklis: Darītāju notikumi – Zemgalei! Taču caur visu - ar noderīgu informāciju, pieredzes un ideju apmaiņu, darbnicam, diskusijam un lekcijām - caurvijās Nameja motīvs, jo daudzuprāt, Zemgales nozīme valsts vēsturē nav pietiekami novērtēta. Foruma secinājumi un risinājumi, protams, vēl plaši izskanēs, (Lasīt visu)

 
 
Uzmanību! "Projektu nakts 2017" ir klāt! 19.06.2017.

Ar lepnumu varam teikt, ka nu jau aptuveni 200 jauniešu un jaunatnes darbinieku, izdzirdot vārdus ''vasara" un "festivāls", paralēli festivālam "Positivus" iedomājas arī par tematisku festivālu "Projektu nakts", kuru jau trešo gadu pēc kārtas organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Hmm.. uzzini par to pirmo reizi? Kā būtu ar nelielu video no pagājušā gada (Lasīt visu)