Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Nevalstiskās organizācijas aicinātas pieteikties dalībai Saeimas un NVO forumā 16.05.2017.

Nevalstisko organizāciju pārstāvji aicināti pieteikties dalībai Saeimas un nevalstisko organizāciju (NVO) forumā, kas Saeimas namā notiks 26. maijā. Saeimas un NVO forumu atklās Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece. Dalībniekus uzrunās arī nodibinājuma ''Valmieras novada fonds'' valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš. Foruma darbs plānots trīs paralēlās sesijās. (Lasīt visu)

 
 
Krāšņs multikulturāls pasākumu kopums ''Draudzības vainags'' 15.05.2017.

Ieskandinot Jelgavas pilsētas svētku nedēļu un atzīmējot starptautisko Kultūras daudzveidības dialoga un attīstības dienu. Biedrība ''Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija''  un tās mazākumtautību nacionālās kultūras biedrības, kopā ar draugiem aicina visus jelgavniekus un pilsētas viesus 21. maijā uz krāšņu multikulturālu pasākumu kopumu ''Draudzības (Lasīt visu)

 
 
Apmacības mazākumtautību un latviešu jauniešiem programmā ''Cilvēka Potenciālam'' 15.05.2017.

Programmas ''Cilvēka potenciālam'' mērķis ir pilnveidot jauniešu prasmes Emocionālajā Intelektā, medijpratībā, kritiskajā domāšanā un radošumā, kā arī attīstīt uz zinātni, izglītību un medijiem vērstus ilgtspējīgus projektus, kas palīdzētu Latvijas sabiedrībai apzināties un pilnvērtīgāk izmantot savu potenciālu. Apmācības sākas jau 19. maijā un 4 mēnešus jaunieši kopā veidos (Lasīt visu)

 
 
Sezonas noslēgumā ''CEPUMS'' ļaujas lidojumam 10.05.2017.

Pavasaris ir ceļojumu un jaunu emociju laiks, kad gribas redzēt, sajust, piedzīvot vairāk! Tieši tādēļ, atzīmējot sarunu cikla ''Cepums ar slavenību'' 2016./2017. sezonas noslēgumu, ļausimies lidojumam kopā ar aviokompānijas ''airBaltic'' izciliem stjuartiem – MARLĒNU ZANERIBU un VIKTORU VEIDI. Jaunieši aicināti uz tikšanos un Iedvesmojošām sarunām par dzīvi (Lasīt visu)

 
 
Apaļā galda diskusiju cikls ''Par un ap Jaunatnes jomu'' 08.05.2017.

Šī gada 12. maijā Rīgā, Pils ielā 21, Konferenču zāle, 1.stāvā notiks biedrības "Solis tuvāk" rīkotā diskusija "Par un ap jaunatnes jomu". Apaļā galda diskusijas ''Par un Ap Jaunatnes Jomu'' tiek organizētas ar mērķi: sekmēt jaunatnes jomas attīstību vietējā, reģionālā, nacionālā un Eiropas līmenī; stiprināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu kapacitāti; veicināt sociālo kapitālu (Lasīt visu)

 
 
Piedalies 3.Latvijas Lauku kopienu parlamentā "VISAI LATVIJAI JĀDZĪVO!" 03.05.2017.

Biedrība ''Latvijas Lauku forums'' aicina līdzdarboties, dalīties ar savu viedokli un pieredzi, piedaloties 3.Latvijas Lauku kopienu parlamentā "Visai Latvijai jādzīvo!", kas šogad notiks no 15. līdz 18.jūnijam Kandavā! 2013. gadā mēs dzirkstošām acīm, ievirzījām Lauku kopienu parlamenta kustību dzīvē, 2015. gadā parlaments ietvēra Latvijas prezidentūras ES padomē nozīmīgus (Lasīt visu)