Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Konkurss bērniem un jauniešiem ''Eiropas kultūras mantojuma radītāji'' 19.04.2018.

Ja esi jaunāks par 18 gadiem, novērtē skaisto vidē ap sevi un Tev patīk pētīt un izzināt kultūras mantojumu, tad Tu esi kultūras mantojuma radītājs, ko meklējam. Izvēlies kādu kultūras mantojuma vietu vai objektu savā apkārtnē, piedalies konkursā un kopā ar pavadošo personu laimē iespēju doties uz Strasbūru novembrī! Veidojot savu stāstu, apdomā:Kādu stāstu par Eiropu (Lasīt visu)

 
 
NVO - ilgtspējīgai Latvijai 19.04.2018.

"Latvijas platforma attīstības sadarbībai" aicina pieteikt labās prakses piemērus, kas stāsta par Jūsu nevalstiskās organizācijas ieguldījumu pasaulei. Kā NVO ieguvumus, izstrādājot viedokļa dokumentu varētu minēt: Iespēju aktualizēt savas jomas problemātiku valsts un globālā mērogā (LAPAS ziņojums tiks tulkots angļu valodā un izplatīts starptautiski);Iespēja ieteikmēt politikas procesu, jo ziņojums tiks izmantots tālākajā (Lasīt visu)

 
 
Ikvienam ir tiesības dzīvot sabiedrībā, nevis institūcijās 12.04.2018.

Labklājības ministrijai būtiski jāuzlabo uzraudzības darbs, veidojot sistēmu, lai cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem un bērni ar funkcionāliem traucējumiem varētu dzīvot sabiedrībā, nevis institūcijā. Pašlaik sistēmas izveide kavējas par gandrīz diviem gadiem, kas rada bažas, vai līdz 2023. gadam izdosies sasniegt sākotnējās ieceres un nodrošināt iespēju 3400 bērniem ar (Lasīt visu)

 
 
NVO spora spēles 11.04.2018.

Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina Jelgavas pilsētas NVO pārstāvjus piedalīties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēs, kas notiks 2018.gada 29.aprīlī plkst.10:00 (reģistrācija no plkst. 9:30) Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a). Sportot aicinām Jelgavas pilsētas nevalstisko organizāciju pārstāvjus, sākot no bērna līdz sirmgalvim, kā arī viņu ģimenes locekļus, draugus, atbalstītājus un (Lasīt visu)

 
 
Sociālās uzņēmējdarbības forums 2018

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un Fonds atvērtai sabiedrībai ''DOTS'' ielūdz Jūs uz “Sociālās uzņēmējdarbības forumu 2018” šī gada 16.maijā plkst.9:00 ''RISEBA'' Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā. Šī gada Foruma tēma - INVESTĪCIJU PIESAISTE. Pievienojieties, lai izzinātu visu par investīcijām, diskutētu un kopā meklētu idejas, kādam ir jābūt sociālajam (Lasīt visu)

 
 
"OTRĀS ELPAS" stipendiju konkurss 10.04.2018.

Līdz 30.aprīlim ir iespēja pieteikties labdarības veikalu ''Otrā Elpa'' 2018.gada otrajam sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3’000,- Eur lielu finansiālo atbalstu. Ja TEV un tavai organizācijai ir projekta ideja, kuras mērķis ir: sociāli mazaizsargāto grupu labklājības celšana; vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana; (Lasīt visu)