Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Apmācību kurss "Spread the Word" 11.08.2017.

No 2017. gada 9. līdz 16. oktobrim Vācijas pilsētā Drēzdenē jaunatnes darbiniekiem, pasniedzējiem, koordinatoriem, nevalstiskās organizācijas pārstāvjiem un projektu vadītājiem ir iespēja piedalīties apmācībās "Spread the Word", kur pilveidot sevi un attīstīt savu turpmāko darbību. Apmācības ir vērstas uz to, lai pievērst uzmanību tam, cik svarīgi ir izstrādāt skaidrus (Lasīt visu)

 
 
"JAVIR" ielūdz uz pasākumu "Ukraiņu nokrāsās"- ''Барви Украiни'' 09.08.2017.

Jēkabpils ukraiņu kultūrizglitojošā biedrība ''JAVIR'' 26. augustā ielūdz uz pasākumu "Ukraiņu nokrāsās"- ''Барви Украiни'' Zasas pagastā ''Rūme'' amatniecību centrā plkst. 12:00. Pasākumā tiks organizētas radošās darbnīcas stiklu apgleznošanā un māla trauku veidošanā, kā arī paredzēta koncertprogramma ar plašu ukraiņu dziesmu klāstu un ukraiņu tautastērpu defilē. Pasākuma (Lasīt visu)

 
 
Mobilitātes programmas ''Kultūra'' ir izsludināts trešais pieteikšanās termiņš 01.08.2017.

No 2017. gada 21. jūlija Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmā ''Kultūra'' ir atvērta pieteikšanās finansiālam atbalstam radošiem braucieniem. Pieteikumus var iesniegt profesionāli mākslinieki un citu radošo profesiju pārstāvji visās mākslas un kultūras jomās, lai dotos radošā braucienā uz kādu no Baltijas valstīm vai Ziemeļvalstīm (brauciena ilgums (Lasīt visu)

 
 
Atskats uz Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferenci 01.08.2017.

25. jūlijā Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2017 – Liepājā – notika Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konference, kuru rīkoja Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Liepājas pilsētas domi. Konferencē, vienojot vairāk kā 60 dalībniekus, iepazīstināja ar Strukturētā dialoga norisēm Latvijā un Eiropā, kā arī veicināja diskusijas (Lasīt visu)

 
 
Raidījumu cikls ''Kaimiņu būšana Latvijā'' 01.08.2017.

Latvijas Pilsoniskā alianse Latvijas valsts budžeta finansētā mērķprogrammas ''Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai latviešu valodā diasporai, mazākumtautībām un personām ar invaliditāti'' ietvaros īsteno sadarbības projektu ar  Latvijas Reģionu Televīziju ''Re:TV''. Šī projekta ietvaros jūlijā, augustā un septembrī tiks veidots un pārraidīts sešu raidījumu cikls (Lasīt visu)

 
 
Aicinām Jelgavas iedzīvotājus izmantot bezmaksas konsultācijas patērētāju jautājumos 01.08.2017.

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (PIAA) sadarbībā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru tupina piedāvāt bezmaksas konsultācijas un palīdzību patērētāju tiesību aizsardzības jautājumos Jelgavā. Konsultācijas notiek: Lielā iela 15-2, Jelgavā, pirmdienās no plkst. 10:00 līdz 13:00. Tie, kuriem nav iespējas saņemt konsultācijas un palīdzību klātienē, var vērsties pēc (Lasīt visu)